Nazwisko i imię nauczyciela | Rodzaj zajęć | Dzień | Godz. od - do |
Błachnia Liliana | Zajęcia ruchowe o charakterze gimnastyki korekcyjnej kl.I - II - gr. 1 Zajęcia ruchowe o charakterze gimnastyki korekcyjnej kl. I - II - gr. 2 |
wtorek wtorek |
11.50-12.35 12.45-13.30 |
Błaszkiewicz Bogusław | Koło informatyczne kl. IV-VI Koło techniczne - kl. IV - VI |
poniedziałek środa |
14.45-15.23 14.45-15.30 |
Borowiec Anna | Koło religijne - Wspólnota Młodych kl. IV (gr. 2) | piątek |
13.40-14.25 |
Borowska Iwona | Zespół dyd.- wyrównawczy kl. II ( gr. 2 ) Z kulturą na TY - kl. II - III |
środa środa |
12.45-13.30 13.40-14.25 |
Cholewczyńska Anna | Koło plastyczne kl. IV - VI | piątek |
13.40-14.25 |
Choroś Jadwiga | Koło religijne kl. IV - VI (gr.1) praca z uczniem zdolnym Koło religijne kl. IV - VI (gr.2) praca z uczniem zdolnym |
poniedziałek poniedziałek |
13.50-14.35 14.40-15.25 |
Ćwik Bożena | Zespół korekcyjno - kompensacyjny kl II Zespół korekcyjno - kompensacyjny kl I |
wtorek środa |
12.45-13.45 12.45-13.45 |
Dąbrowska Katarzyna | Koło plastyczne kl I-III (gr.1) Koło plastyczne kl I-III (gr.2) |
wtorek czwartek |
14.00-14.45 14.30-15.15 |
Gołczyńska Alicja | Koło czytelnicze - kl. I - III Koło czytelnicze kl. IV - VI |
poniedziałek wtorek |
14.00-14.45 14.00-14.45 |
Kowalska Marzena | Zespół taneczny kl. I - III (gr. 2) Koło ortograficzne kl. III |
poniedziałek wtorek |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
Kozłowska Oktawia | Koło recytatorskie - kl.I - III Zespół dydaktyczno - wyrównawczy - kl.III |
czwartek czwartek |
13.40-14.25 12.45-13.30 |
Kublik Dorota | Zespół dydaktyczno - wyrównawczy - kl. II (gr.2) Koło ortograficzne kl. - II |
czwartek wtorek |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
Kufel Jolanta | Zajęcia socjoterapeutyczne gr 1 Zajęcia socjoterapeutyczne gr 2 |
wtorek środa |
14.35-15.20 14.35-15.20 |
Michalak Wojciech | Gimnastyka korekcyjna dla kl. IV- VI Zajecia sportowe kl. IV - VI |
środa wtorek |
13.50-14.35 13.50-14.35 |
Michalik Paweł | Gimnastyka korekcyjna dla kl. III-IV Zajęcia sportowe kl. IV - VI |
poniedziałek poniedziałek |
12.45-13.30 13.50-14.35 |
Marciniak Anetta | Koło historyczne kl. IV - VI gr.1 | czwartek | 13.50-14.35 |
Matuszczak Magdalena | Zespół dydaktyczno - wyrównawczy (matematyka) kl.IV (gr.1) Zespół dydaktyczno - wyrównawczy(matematyka) kl.IV (gr. 2) |
wtorek czwartek |
13.50-14.35 13.50-14.35 |
Motas-Falkowska Magdalena | Zabawy z językiem angielskim kl.II (gr.1) Zespół dydaktyczno - wyrównawczy(język angielski) kl. IV-VI (gr. 1) |
środa środa |
12.45-13.30 13.50-14.35 |
Olszewska Iwona | Zespół taneczny kl. I - III Koło matematyczne - kl. III |
poniedziałek środa |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
Pecka Karolina | Zabawy z językiem angielskim dla kl. III (gr.1) Zabawy z językiem angielskim dla kl. III (gr.2) |
wtorek środa |
12.45-13.30 12.45-13.30 |
Pietroń Wioletta | Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl II Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl III(gr.1) |
wtorek poniedziałek |
12.45-13.30 11.50-12.50 |
Plath-Koperska Krystyna | Zespół dydaktyczno - wyrównawczy z j. polskiego kl. VI Koło polonistyczne - kl. VI |
wtorek wtorek |
13.40-14.25 14.40-15.25 |
Rejman-Ptaszek Izabela | Zajęcia wyciszające kl. I - III Zajęcia wyciszające - kl. IV - VI |
wtorek poniedziałek |
13.00-13.45 14.00-14.45 |
Rolnik Małgorzata | Zespół dyd.- wyrównawczy (jęz. polski) kl.IV (gr.2) Zespół dydaktyczno - wyrównawczy (jęz. polski) kl. V |
poniedziałek wtorek |
12.45-13.30 13.50-14.35 |
Rybak Małgorzata | Zespół dyd.- wyrównawczy (matematyka) kl.VI (gr.2) Koło matematyczne kl.IV- VI (gr. 2) |
wtorek wtorek |
14.40-15.25 13.40-14.25 |
Rozmarynowska Paulina | Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. III Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne kl. III |
czwartek czwartek |
12.45-13.45 12.45-13.45 |
Sakowska Dorota | Zespół dydaktyczno-wyrównawczy (matematyka)- kl. V (gr.1) Koło matematyczne dla - kl. V (gr.2) |
poniedziałek środa |
14.40-15.25 14.40-15.25 |
Stark Irena | Zabawy ruchowe o charakterze gimnastyki korekcyjnej kl. II zaspół wokalny kl. I - II |
wtorek wtorek |
12.45-13.30 13.35-14.20 |
Tkacz-Krążko Ewa | Koło przyrodnicze kl. IV-VI "Poznajemy tajemnice cziała człowieka" Koło ekologiczne kl. IV-VI |
poniedziałekk czwartek |
13.50-14.35 13.50-14.35 |
Turczyn Agnieszka | Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl. IV-VI | poniedziałek | 14.40-15.40 |
Walus-Malinowska Anna | Zespół dyd.-wyrównawczy (j.polski)- kl.IV Zespół dydaktyczno - wyrównawczy(j.polski) kl.V |
środa wtorek |
13.50-14.35 13.40-14.25 |
Wiszniewiecka-Zawora Beata | Zespół dydaktyczno-wyrównawczy kl. I Zespół wokalny kl. III - V |
czwartek czwartek |
12.45-13.30 13.35-14.20 |
Witkowska Izabella | Koło religijne Wspólnota młodych kl.III (gr. 1) Koło religijne Wspólnota młodych kl. V-VI (gr. 3) |
poniedziałek poniedziałek |
13.50-14.35 14.40-15.25 |
Witkowski Krzysztof | Koło turystyczno-krajoznawcze kl. IV-VI Koło przyrodnicze kl. IV - VI |
wtorek wtorek |
13.50-14.35 14.40-15.25 |
Wolska Jolanta | Zespół dyd.-wyrównawczy kl.II Zespół korekcyjno-kompensacyjny kl.III |
poniedziałek czwartek |
14.00-14.45 14.00-15.00 |
Zaborowska Agnieszka | Zabawy z językiem angielskim kl. I - II (gr.1) Zespół dydaktyczno-wyrównawczy(j. angielski)kl. IV |
środa czwartek |
12.45-13.30 13.50-14.35 |
Żłobecka Małgorzata | Zespół muzyczno kl. IV - VI | środa | 13.40-14.25 |