KONKURSY ODBYWAJĄCE SIĘ
w roku szkolnym 2016/2017r.
konkursy matematyczno-przyrodnicze |
konkursy czytelnicze |
konkursy plastyczne |
konkursy sportowe |
konkursy humanistyczne |
konkursy religijne |
konkursy recytatorskie |
konkursy informatyczne |
konkursy techniczne |
konkursy świetlicowe |
techniczne
Turniej "Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego"
Etap miejski
I miejsce drużynowo Szostak Hanna, Wocial Kornelia,
Motykowski Jarosław, Radawiec Wojciech
humanistyczne
Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
Finał
LaureatkaKowalczyk Aleksandra kl. VI c
FinalistkaDróżdż Amelia kl. VI b
"Czytanie ze zrozumieniem"
Szkolny dla klas IV
I miejsce Derlińska Daria kl. IV c
I miejsce Burda Hanna IV b
II miejsce Cichawa Anastazja kl. IV a
II miejsce Wyrosławska Maja kl. IV c
III miejsce Zaborowska Hanna kl. IV a
III miejsce Syngierska Roksana kl. IV a
III miejsce Morka Rozalia kl. IV a
III miejsce Kowalczyk Wiktoriakl. IV a
III miejsce Mikitiuk Wiktoria kl. IV b
"Baśnie, bajki i bajeczki"
etap szkolny
I miejsce Filipowska Alicja kl. II e
II miejsce Siecińska Lena kl. II b
III miejsce Baran Lena kl. II a
III miejsce Tomaszewska Anna kl. II e
wyróżnienie Szydłowska Kaja kl. II e
matematyczno - przyrodnicze
Miejsko-Gminny Konkurs Matematyczny
"Od Pitagorasa do Banacha"
Organizator:
Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie
I MIEJSCE zajęła nasza szkoła w składzie: Kamil Skok kl VI a,
Amelia Dróżdż klasa VI b
Aleksandra Kowalczyk kl VI c
Konkursy historyczne
Powiatowy Konkurs Mitoloiczny
III miejsce : Kowalczyk Aleksandra, Marciniak Nadzieja, Derliński Kamil
Konkursy recytatorskie
Konkursy plastyczne
II REGIONALNY KONKURS PLASTYCZNY
"DROGA ŚW. JAKUBA"
I miejsce : Kowalski Michał kl. VI a
WyróżnienieLaskowska Karolina kl. V d
Konkurs plastyczny
Tematyka przeciwpożarowa "Ogień zarożenie dla lasu"
ETAP MIEJSKI
I miejsce : Ramotowska Martynakl. V c
II miejsce : Recka Oliwia V c
Konkurs plastyczny
"Jestem pełnosprawny dla nieepełnosprawnych"
ETAP MIEJSKI
Wyróżnienie : Dróżdż Amelia VI b
Wyróżnienie: Bonisławska Maria kl. VI b
Konkursy sportowe
MINI PIŁKA KOSZYKOWA
chłopcy
I miejsce
w składzie: Bukowski Jan, Jasiński Dawid, Alan Roczeń, Karpiński Maksymilian,
Bednarczyk Ksawier, Karpiński Oliwier, Śledż Jakub,
Kwiatkowski Wiktor, Kulczyk Sebastian, Skok Kamil, Kazusek Maciej, Wasylczuk Kacper.
MINI PIŁKA KOSZYKOWA
dziewczęta
II miejsce
w składzie: Natalia Patejuk, Milena Patejuk, Amelia Dróżdż, Dziekańska Barbara,
Kowalczyk Aleksandra, Wasylczuk Laura, Woropaj Kasandra, Wyciszkiewicz, Dominika,
Płócieniak Zofia, Kulczyk Oliwia, Bystrek Amelia, Kowalska Natalia
Unihokej
chłopcy i dziewczęta
I miejsce
w składzie: Mielniczek Mieszko, Roczeń Alan, Bukowski Jan, Jasiński Dawid,
Kulczyk Sebastian, Karpiński Oliwier, Karpiński Maksymilian, Kruszyński Mateusz,
Kazusek Maciej, Skok Kamil, Brzostowski Sebastian, Laskowski Paweł
II miejsce
w składzie: Patejuk Natalia, Pacan Zuzanna, Woropaj Kasandra,
Dróżdż Amelia, Bystrek Amelia, Wasylczuk Laura, Dziekańska Barbara,
Więckowska Julia, Szostak Hanna,
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
chłopcy i dziewczęta
I miejsce r 2004-2005:
w składzie: Kulczyk Sebastian, Biernat Szymon, Jan Bukowski, Bartkiewicz Damian
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
chłopcy i dziewczęta
II miejsce 2006 i mł:
w składzie: Kowalczyk Jan, Stępień Wiktor, Stępień Karol, Roman Kamil
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
chłopcy i dziewczęta
I miejsce 2006 i mł:
w składzie: Wojniak Monika, Biernat Karina, Patejuk Milena, Wyrosławska Maja
DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
chłopcy i dziewczęta
I miejsce 2004 i mł:
w składzie: Patejuk Milena, Dróżdż Amelia, Kowalczyk Aleksandra, Recka Oliwia
MISTRZOSTWA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM
I miejsce
w składzie: Wiktor Kwiatkowski, Paweł Laskowski
MISTRZOSTWA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM
II miejsce
w składzie: Aleksandra Kowalczyk, Natalia Patejuk
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
CHŁOPCY
II miejsce
w składzie: Biernat Szymon, Sroka Gracjan, Roman Kamil,
Skok Kamil, Olesiak Dominik, Karpiński Maksymilian, Karpiński Oliwier,
Bartkiewicz Damian, Roczeń Alan, Kulczyk Sebastian, Bukowski Jan
SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
DZIEWCZĘTA
I miejsce
w składzie: Patejuk Natalia,Pacan Zuzanna, Dróżdż Amelia, Patejuk Milena,
Kowalczyk Aleksandra, Woropaj Kasandra, Biernat Karina,
Romatowska Martyna, Pacan Zuzanna, Wojniak Monika,
Konkursy religijne
VIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
ETEP REJONOWY
Organizator:
Szkoła podstawowa nr 6 w Słupsku
CEN Koszalin
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
WYRÓŻNIENIE : Aleksandra Kowalczyk kl. VI c
V MIEJSCE Kinga Zanijat kl. VI c
Obie nasze uczennice zakwalifikowały się do ścisłego finału, który odbędzie się w Koszalinie.
Życzymy Powodzenia
VIII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
ETEP SZKOLNY
Organizator:
Jadwiga Choroś,
CEN Koszalin
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
I miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. VI c
I miejsce : Kinga Zanijat kl. VI c
III miejsce : Morka Rozalia kl. IV a
II POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY
Finał
Organizator:
Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu
I miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. VI c
II POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY
ETAP SZKOLNY
Organizator:
Jadwiga Choroś,
Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu
I miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. VI c
II miejsce : Amelka Dróżdż kl. VI b
III miejsce : Idaczyk Dominik kl. VI b
Ogólnopolski Konkurs fotograficzno-literacki
"Korowód Świętych"
Organizator:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych w Krakowie
Etap Szkolny
I miejsce: Gostomczyk Jan kl. V d
II miejsce: Zaborowska Hanna kl.IV a
IIImiejsce: Marciniak Nadzieja kl. VI c
Konkurs plastyczny
Mój Kościół na Pomorzu
Organizator:
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
Tytuł Laureata Ramotowska Martyna V C