KONKURSY ODBYWAJĄCE SIĘ
w roku szkolnym 2015/2016r.
konkursy matematyczno-przyrodnicze |
konkursy czytelnicze |
konkursy plastyczne |
konkursy sportowe |
konkursy humanistyczne |
konkursy religijne |
konkursy recytatorskie |
konkursy informatyczne |
konkursy techniczne |
konkursy świetlicowe |
humanistyczne
Powiatowy
Konkurs Ortograficzny klas III
etap szkolny
I miejsce Kacper Raczyński kl. III b
II miejsce Sebastian Narbut kl. III b
III miejsce Wiktoria Mikitiuk kl. III b
matematyczno - przyrodnicze
Miejsko - gminny Konkurs Matematyczny klas III
"Mały Matematyk"
Organizator:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
I Sebastian Narbut kl. III
II Hanna Burda kl. III
Miejsko - gminny Konkurs Matematyczny klas III
"Mały Matematyk"
etap szkolny
Organizator:
Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie
I Sebastian Narbut kl. III
II Konrad Firkowski kl. III
III Hanna Burda kl. III
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny
"Kangur"
Organizator:
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych Kangourou Sans Frontieres z Francji
Wyróżnienie Jakub Korowajczyk kl II
Wyróżnienie Sebastian Narbut kl III
Wyróżnienie Kamil Roman kl IV
Wynik bardzo dobry Aleksandra Kowalczyk kl V
Turniej matematyczny
" Od Pitagorasa do Banacha"
dla uczniów klas VI szkół podstawowych
Organizator:
Gimnazjum Miejskie nr 1 w Sławnie
Nasza szkoła reprezentowana przez drużynę piątoklasistów
w składzie: Aleksandra Kowalczyk V c, Amelia Dróżdż V b, Kamil Skok V a zajmując III miejsce.
Powiatowy Konkurs Matematyczny
"Jeden z Dziesięciu" dla uczniów klas piątych
Organizator:
Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie
Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Skok, Cezary Orłowski,
Amelia Dróżdż, Jan Bukowski, Aleksandra Kowalczyk oraz Wojciech Radawiec
Wśród 10 najlepszych znalazła się Aleksandra Kowalczyk
Konkursy historyczne
III Powiatowy
Konkurs Mitologiczny
Organizator:
Zespół Szkół, Urząd Gminy w Postominie
IV miejsce Marciniak Nadzieja klasa V c
V miejsce Zanijat Kinga klasa V c
VII miejsce Radawiec Wojciech V c
Konkursy recytatorskie
SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI
Jesień w Poezji
I miejsce Oliwia Skrobek kl. III b
II miejsce Inez Fenik kl. III b
III miejsce Hanna Burda kl. III b
KONKURS RECYTATORSKI
KONKURSIE POEZJI MARYNISTYCZNEJ
Organizator:
Szkoła w Darłowie
II miejsce Hania Musiał kl. VI b
wyróżnienia Magda Wodyk kl. VI b
Konkursy plastyczne
Miejski Konkurs Plastyczny
"Święta Wielkanocne z FINES"
Organizator:
Iines operator bankowy Sławno
I miejsce Inez Fenik kl. III b
II miejsce Daria Szuniewicz kl. III b
III miejsce Adrian Kumaniecki kl. III b
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"W trosce o bezpieczeństwo"
etap powiatowy
I miejsce Adrian Kumaniecki kl. III b
III miejsce Ernest Laskowski kl. III b
Wyróżnienie Inez Fenik kl. III b
POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
"Powiat Sławieński - mój punkt widzenia"
Organizator:
Starowstwo powiatowe w Sławnie
I miejsce Adrian Kumaniecki kl. III b
III miejsce Wiktoria Kurczyuk kl. III b
Wyróżnienie Inez Fenik kl. III b
OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY
"Warto pomagać"
w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł
LAUREATAMI ZOSTALI Adrian Kumaniecki i Daria Szuniewicz
KONKURS PLASTYCZNY
Okładka do ulubionej książki
Wojewódzki Przegląd Zespołów Artystycznych "ARA" w Szczecinie"
Etap powiatowy
LAUREATAMI ZOSTALI Gostomczyk Jan, Bartosik Ola, Bystrek Amelia,Kowalczyk Jan
Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowała się - Bystrek Amelia
Opiekun p. Halina Gaffke - Poprawska
KONKURS PLASTYCZNY
"Leśny zwierz "
Organizator:
Nadleśnictwo Sławno
Podkategoria "Jelonki"
I miejsce Turczyn Zofia
II miejsce Kitzler Michał
Podkategoria "Jeżyki"
II miejsce Korotusz Nadia
III miejsce Czarnuch Kordian
Wyróżnienie Barylak Amelia
KONKURS NA STRÓJ HISTORYCZNY
w RAMACH OBCHODÓW 699 ROCZNICY NADANIA PRAW MIEJSKICH DLA SŁAWNA
Organizator: SDK Sławno
p. Gffke-Poprawska Halina
p. Aneta Marciniak
Szkołę reprezentowali: Amelia Wardak, Magda Wodyk,Hania Musiał
Nadzieja Marciniak, Filip Grzebień
KONKURS PLASTYCZNY
Maskotka szkolna
Organizator:
p. Gffke-Poprawska Halina
Zdobywcą nagrody głównej: Nadzieja Marciniak kl. V c
wyróżnienia Oliwia Kulczyk kl. Vc, Magda Narbut kl. Vc, Maciej Kazusek kl. V c
Zdobywcą nagrody specjalnej: Jacek Sieprawski kl. V b
KONKURS PLASTYCZNY
KARTKA WIELKANOCNA
Organizator:
Sławieński Dom Kultury
II miejsce Mańka Zofia (opiekun - Ewa Bieżuńska)
III miejsce Hukała Marysia (opiekun -Beata Wiszniewiecka Zawora)
wyróżnienie Kumaniecki Adrian(opiekun -Dorota Kublik)
wyróżnienie Lompert Anna (Katarzyna Dąbrowska)
I miejsce Wardak Amelia(opiekun - (Halina Gaffke-Poprawska)
wyróżnienie Miszke Hanna((Halina Gaffke-Poprawska))
KONKURS PLASTYCZNY
PTAKI DZIWAKI
Organizator:
p. Gffke-Poprawska Halina
Zdobywcą nagrody: Dominik Idaczyk kl. V b
szczęśliwy numerek: Karolina Kęsik IV a
KONKURS PLASTYCZNY
NAJŁADNIEJSZA BOMBKA
Organizator:
p. Gffke-Poprawska Halina
główną nagrodę: Amelka Wardak klasa VI b
wyróżnienie: Julia Drzonowska VI c
nagroda specjalna: Julia Drzonkowska VI c
KONKURS PLASTYCZNY
LEŚNY ZWIERZ
Organizator:
Nadleśnictwo Sławno
p. Gffke-Poprawska Halina
II miejsce: Konrad Świątek kl. VI a
Konkursy sportowe
MISTRZOSTWA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM
I miejsce
w składzie: Wiktor Kwiatkowski, Paweł Laskowski
MISTRZOSTWA POWIATU SŁAWIEŃSKIEGO w TENISIE STOŁOWYM
V miejsce
w składzie: Amelka Wardak i Kasia Korol
MISTRZOSTWA POWIATOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
I miejsce dziewcząt
w składzie: Cieślarczyk Ewa
Patejuk Natalia, Patejuk Milena,Żak Julia, Opara Anna
Pacan Zuzanna, Dróżdż Amelia, Wardak Amelia, Kuśmierek Zuzanna
Drzonkowska Julia, Jdaczyk Wiktoria
MISTRZOSTWA POWIATOWYCH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH
I miejsce chłopców
w składzie: Leśniewski Gracjan, Gutowski Jakub
Idzik Konrad, Torowicz Igor, Jabłoński Antoni, Biernat Szymon
Rudnik Jakub, Zych Wojciech, Majchrzak Mikołaj
Gostomczyk Jan, Sroka Gracjan
Konkursy religijne
Konkurs plastyczny
40 lat parafii pw. Wniebowzięcia N.M.P.
Kategoria do lat 9
I miejsce : Tomaszewska Anan klasa I e
II miejsce : Filipowska Alicja klasa Ie
III miejsce : Rylman Nadia klasa II b
Kategoria wiekowa powyżej 9 lat do 14.
I miejsce : Laskowska Karolina klasa IV d
VII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
FINAŁ
Organizator:
CEN Koszalin
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
Laureatką została Kowalczyk Aleksandra kl. V c
I POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY
FINAŁ
Organizator:
Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu
II miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. V c
III miejsce : Amelka Dróżdż kl. V b
IV miejsce : Bartosz Ruciński kl. VI c
Opiekunem wszystkich uczniów była p. Jadwiga Choroś
VII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
ETEP REJONOWY
Organizator:
CEN Koszalin
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
I miejsce : Wiktoria Niewielska kl. VI c
II miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. V c
IV miejsce : Bartosz Ruciński kl. VI c
Opiekunem wszystkich uczniów była p. Jadwiga Choroś
VII Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
ETEP SZKOLNY
Organizator:
Jadwiga Choroś,
CEN Koszalin
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
I miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. V c
I miejsce : Bartosz Ruciński kl. VI c
III miejsce : Wiktoria Niewielska kl. VI c
I POWIATOWY KONKURS BIBLIJNY
ETAP SZKOLNY
Organizator:
Jadwiga Choroś,
Szkoła Podstawowa w Starym Jarosławiu
I miejsce : Aleksandra Kowalczyk kl. V c
II miejsce : Amelka Dróżdż kl. V b
III miejsce : Bartosz Ruciński kl. VI c
Konkurs plastyczny
Mój Kościół na Pomorzu
Organizator:
Kuria Biskupia Wydział Katechetyczny
I miejsce : Recka Oliwia klasa IV C
SZKOLNY KONKURS ASTRONOMICZNY
I miejsce : Mieszko Mielniczek kl. V b
II miejsce : Wiktoria Niewielska kl. VI c
III miejsce : Konrad Świątek kl. VI a